Predstavljanje romana Borivoja Radakovića 'Što će biti s nama'
Održava se
01.12.2015. u 20h
01.12.2015. u 20h

Novi roman Borivoja Radakovića "Što će biti s nama" (V.B.Z., 2015) distopijska je priča čija glavna junakinja, prebogata Lili, koja stanuje visoko u neboderu na Cvjetnom trgu, jednog dana ulazi u zagrebačku podzemnu željeznicu da bi upoznala običan život. Pokreće se golemi sudar sa životima ljudi koji se bore za goli opstanak, a nešto kasnije na džamiju, koja je sagrađena u neposrednoj blizini njezinog nebodera, iz kanadera bude spuštena vodena bomba.
Roman će biti predstavljen u utorak 1. prosinca u 20 sati u Jiggy baru u Zagrebu (Ivana Broza 48, nasuprot Ciboninom tornju).
O romanu će govoriti Borivoj Radaković, Milana Vuković Runjić, Boris Perić i Zoran Simić, uz nastup grupe Letipas.

Što će biti s nama
- V.B.Z. 11/2015.
- 194 str., meki uvez
- ISBN 9789533047577
- Cijena: 13.14 eur
Preračunato po fiksnom tečaju konverzije 7,53450 kuna za 1 euro
"Što će biti s nama" vrhunski je ispisan distopijski roman. Njegova glavna junakinja prebogata Lili, koja stanuje visoko u neboderu na Cvjetnom trgu Petra Preradovića ter bratstva i jedinstva, jednog dana ulazi u Krugama u zagrebačku podzemnu željeznicu da bi upoznala običan život. (A. Majetić)